Krzysztof Majdziński

wtorek, 26 marzec 2019 08:12

DZIEŃ WIOSNY

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów. Młodzież naszej szkoły pokazała, że to szczególne święto można spędzić inaczej. W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami. Uczniowie brali udział w różnych grach, konkursach i rozgrywkach sportowych. Uczniowie klas trzecich rywalizowali o pierwsze miejsce w piłce siatkowej, koszykówce i piłce nożnej.

wtorek, 29 styczeń 2019 19:08

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

Wakacje dobiegły końca. 1 września 2018r. ponownie zabrzmiał dzwonek oznajmiający nadejście roku szkolnego 2018/2019. To wyjątkowy rok szkolny, bo to ostatni rok gimnazjalny. Na uroczystym apelu pan dyrektor Władysław Grabowski powitał serdecznie uczniów klas trzecich, zaproszonych gości, grono pedagogiczne oraz pracowników szkoły.

Dyrektor szkoły życzył uczniom i pracownikom szkoły jak najwyższych osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych.

Uczniowie naszego gimnazjum oddali hołd walczącym i poległym podczas II Wojny Światowej. Harcerze złożyli kwiaty i zapalili znicze jako wyraz trwałej pamięci i szacunku.