wtorek, 03 kwiecień 2018 08:23

"Wyślij pączka do Afryki 2018"

Samorząd Uczniowski przekazał wpłatę w ramach akcji, za co do szkoły nadeszło podziękowanie.

"Bardzo dziękujemy Państwu za wpłatę na akcję "wyślij pączka do Afryki 2018", którą otrzymaliśmy. Darowizna na kwotę 60.00 PLN wysłana w imieniu Państwa Szkoły sprawi, że projekty dożywiania dzieci, budowy szkoły, kaplic, wykopanie studni i wiele innych, będą mogły być w tym roku zrealizowane w Republice Środkowoafrykańskiej. Przyłączenie się do naszej akcji niesie wartość wychowawczą. Wyrabia w dzieciach nawyk dzielenia się z ludźmi potrzebującymi, uwrażliwia na krzywdę drugiego człowieka, uczy współdziałania w grupie. Jestem przekonany, że Uczniowie i Nauczyciele Państwa Szkoły mają świadomość tego, że: „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest,  nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

br. Jerzy Steliga