środa, 27 czerwiec 2018 19:07

Najlepsi tegoroczni absolwenci

22 czerwca 2018 r. grabowskie gimnazjum pożegnało 80-ciu absolwentów. Wszyscy odebrali świadectwa z rąk pani Dyrektor i swojego wychowawcy: mgr Janiny Niwy i mgr Małgorzaty Koniecznej, mgr Beaty Nawrot i mgr Katarzyny Niełacnej. 34-u absolwentów ukończyło gimnazjum z wyróżnieniem, z klasy III A - 8, III B – 17, III C – 9. W tym gronie najlepsze okazały się uczennice: Oliwia Armatys, Anna Drozd i  Hanna Tomczak. Rada Rodziców ufundowała nagrody książkowe dla uczniów z najwyższymi wynikami oraz karnety na pływalnię „Oceanik” w Ostrzeszowie dla wybitnych sportowców – 23-ech uczniów. A oto absolwenci z najwyższą średnią ocen od 4,75 do 6,00:

3 a

Oliwia Armatys, Kacper Balcerek, Natalia Gawełek, Kamil Kucharski, Julia Łacina, Szymon Zaremba, Sara Biel, Alicja Zielińska

3 b

Klara Dobrasiak, Anna Drozd, Nikola Dziwińska, Natalia Iwańska, Nicola Modrzyńska, Anna Nawrocka, Jakub Niełacny, Marta Siedlecka, Anna Sitek, Julia Skowrońska,  Dawid Stempin, Daria Strzelecka, Hanna Tomczak, Oliwia Wygoda, Marika Krzykała, Jagoda Józefiak, Julia Janicka

3 c

Kamil Kempski, Kinga Krupa, Paulina Łacina, Kinga Siedlecka, Karolina Adamska, Paula Klada, Mikołaj Skorupa, Dominika Kuźnik, Kacper Smug